KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644466
nr 1264 4466
H Harris, Fiskande man. Signerad. Olja på duk, 19x15 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:16:31
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)